ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto
Partner, na kterého se můžete spolehnout.
česky   english  

Kariéra

Aktuálně do svého týmu hledáme schopného a výkonného člověka na pozici: 

 

Specialista pojištění korporátní klientely

Vaším hlavním úkolem bude zajistit kvalitní, na míru „ušité“ pojištění, které vyhovuje klientovým potřebám.

Budete zpracovávat analýzy pojistných rizik, sestavovat pojistné programy, provádět průzkumy trhu s cílem doporučení nejvhodnějšího pojistitele, nastavovat systém správy sjednaného pojištění a spolupracovat při likvidacích škod. Budete aktivně komunikovat s klienty i s pojistiteli, vést jednání a musíte být schopní flexibilně vyřešit jejich požadavky. Naším cílem je být pro klienty těmi nejlepšími partnery, pomocníky a profesionálními rádci.
Místem výkonu práce bude sídlo společnosti na Praze 5.

Co nás zajímá ?

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Jsme úzký tým a je pro nás samozřejmostí vyjít si vstříc při plnění pracovních úkolů. Pracujeme v dobře vybaveném a příjemném prostředí v centru Prahy v blízkosti metra B. Mezi další benefity patří i flexibilní pracovní doba, 5 dní dovolené navíc a placené volno v době nemoci (6 dní sick days). Práce na plný úvazek. Nástup možný ihned.

Kontakt

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu buckley@buckley.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním veškerých poskytnutých osobních údajů za účelem získání zaměstnání ve společnosti BUCKLEY ASSOCIATES, a.s. v souladu se všemi aplikovatelnými právními předpisy na úseku ochrany osobních údajů (zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (Nařízení GDPR).